Absorbery akustyczne

Produkowane absorbery przy użyciu wełny mineralnej zapewniają doskonałe pochłanianie dźwięku oraz akustykę pomieszczeń.Redukują pogłos, skracają echo oraz wyciszają pomieszczenia. Dzięki certyfikatom higienicznym można je stosować w mieszkaniach, obiektach użyteczności publicznej, szkołach, przedszkolach, oraz wszędzie tam, gdzie chcemy pracować w komfortowych warunkach, poprzez tworzenie przeszkód dla źródeł hałasu.

absorbery akustyczne
Panele akustyczne - bezpieczne zakupy on-line

Bezpieczne zakupy

Panele akustyczne - szybka realizacja zamówień

Szybkie realizacje

Panele akustyczne - natychmiastowa wysyłka

Natychmiastowa wysyłka

Prosta droga do lepszej akustyki

Panele akustyczne z wełny mineralnej to jedne z najpopularniejszych produktów do wpływających na poprawę akustyki pomieszczeń. Zastosowanie nawet niewielkiej ilości absorberów znacząco wpływa na poprawę jakości odsłuchu w pomieszczeniu. Uniwersalne działanie absorberów akustycznych znajduje zastosowanie nie tylko w przestrzeniach studyjnych ale coraz częściej znajdują swoje miejsce w prywatnych mieszkaniach.

W dużej mierze jest to zasługa wykorzystanej do ich produkcji ekologicznej i wysokogatunkowej wełny mineralnej o gęstości 80kg/m3. Materiał ten ze względu na swoją porowatą strukturę gwarantuje skuteczną szerokopasmową absorpcję dźwięku, dlatego też znakomicie sprawdza się nawet w bardzo wymagających wnętrzach.

Odpowiedni dobór materiałów wykorzystanych do wykonania panelu pozwala na długotrwałe i bezpieczne użytkowanie. Jeśli chcesz pozbyć się pogłosów albo niechcianych rezonansów to koniecznie wypróbuj panele pochłaniające. Ustroje akustyczne stanowią niezbędny element dla polepszenia akustyki w każdym pomieszczeniu.

Sprawdzona skuteczność

dzięki wysokiej jakości wełnie Isover PT80

Odporność na uszkodzenia

dzięki solidnej konstrukcji z drewna lub płyty meblowej

Estetyczne wykonanie

dzięki zastosowaniu eleganckiej tkaniny pochłaniającej

Prosty montaż

dzięki uchwytom do samodzielnego montażu

Do studia i do domu

  • biura call center

  • sale filmowe oraz teatralne

  • pracownie lektorskie

  • studia nagrań

  • pokoje odsłuchowe