Dość często hałaśliwy sąsiad z biurka obok uniemożliwia nam skupienie się nad swoim zadaniem lub profesjonalne przeprowadzenie rozmowy z klientem. Problematyczne mogą być również hałasy z innych pomieszczeń lub ruchliwa ulica za ścianą. Udowodniono, że praca w hałasie będzie mniej wydajna i może doprowadzić do rozdrażnienia czy bólu głowy. Zaprojektowaliśmy mobilne panele akustyczne pozwalające na zminimalizowanie hałasów. Podczas produkcji użyliśmy materiałów najwyższej jakości posiadających atesty i certyfikaty. Pozwoli to uzyskać najlepszy efekt oraz pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Mobilne panele akustyczne w firmach

Panele akustyczne mobilne na pewno docenią właściciele i pracownicy wielu firm, głównie biur w stylu open space. Głośne rozmowy z biurka obok czy ruchliwa ulica za ścianą przestanie być już problemem w pracy i nie będzie wpływać na skupienie i efektywność pracy. Nasz rozmówca przestanie słyszeć rozmowy innych osób, dzięki czemu skupi się na omawianej sprawie. Mobilne panele akustyczne można wykorzystać, aby kontrolować hałas wywołany przez niewielkie remonty. To idealny sposób na odseparowanie części pomieszczenia, np. w celu odbycia rozmowy biznesowej.

Zalety stojących paneli akustycznych

Szczególnie doceniana jest właśnie mobilność proponowanego rozwiązania. Dzięki zamontowanym kółkom możemy przesunąć panel w każde dowolne miejsce. Brak konieczności montażu do ściany jest również ułatwieniem dla klienta, ponieważ nie trzeba wiercić otworów w ścianach i wieszać elementu. Klienci doceniają również skuteczność, czyli pochłanianie dźwięku. W prosty sposób przeprowadzimy adaptację akustyczną pomieszczenia i oddzielimy konkretne strefy. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia dopasowanie modelu do koloru otoczenia oraz stylu wnętrza. Nowoczesny wygląd może stać się więc jednym z elementów dekoracyjnych. Panele są bardzo stabilne, mimo swojej mobilności.