Mobilne panele akustyczne

Panele akustyczne mobilne to znakomite, uniwersalne rozwiązanie, dające szeroki zakres możliwości. Mogę one bowiem zostać wykorzystane w profesjonalnych i specjalnie przeznaczonych do tego pomieszczeniach, takich jak studia nagraniowe, sale teatralne, czy też sale konferencyjne, jak i we własnym domu. Mobilne panele akustyczne pozwalają na odseparowanie części pomieszczenia bez konieczności ingerowania w jego strukturę — ściany.

mobilny panel akustyczny
Panele akustyczne - bezpieczne zakupy on-line

Bezpieczne zakupy

Panele akustyczne - szybka realizacja zamówień

Szybkie realizacje

Panele akustyczne - natychmiastowa wysyłka

Natychmiastowa wysyłka

Prosta i szybka poprawa akustyki

Parawany mobilne dzięki swojej funkcjonalności i właściwościom akustycznym są idealnym rozwiązaniem zarówno w profesjonalnych przestrzeniach takich jak studia nagraniowe, sale teatralne i sale konferencyjne, jak i w mniejszych przestrzeniach domowych czy biurowych, w których konieczne jest odseparowanie różnych części powierzchni użytkowej. Mogą zostać wykorzystane do oddzielenia od siebie instrumentów i mikrofonów na scenie lub wydzielenia, przy jednoczesnym wygłuszeniu, kilku stanowisk pracy w biurze.

Optymalna akustyka w pomieszczeniach o zmiennej funkcjonalności

Największą zaletą mobilnych paneli akustycznych jest łatwość relokacji i uniwersalność. Dzięki ich funkcjonalności, pozwalają uzyskać ten sam efekt jak przy zastosowaniu innych absorberów.  Jednocześnie jest to możliwe bez naruszania integralnej struktury ścian. Wykorzystanie mobilnych paneli akustycznych pozwala jednocześnie na bieżące dostosowywanie akustyki w pomieszczeniach o zmieniającej się funkcjonalności. 

Wysoka efektywność dzięki najlepszym materiałom

Produkty marki Akustonic są nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale również efektywnie poprawiają akustykę danego wnętrza dzięki zastosowaniu najlepszych i sprawdzonych materiałów. Materiałem, który odpowiada za doskonałe pochłanianie dźwięków jest wełna Isover PT80, należąca do grupy najskuteczniejszych absorberów. Nasze mobilne parawany akustyczne zapobiegają odbijaniu się fal dźwiękowych, redukując pogłosy oraz powstające w czasie nagrań zniekształcenia.

Mobilne aranżacje akustyczne

  • powierchnie biurowe
  • sale teatralne
  • sale konferencyjne
  • studia nagrań

  • na scenie