Panele akustyczne dekoracyjne

Design, estetyka i jakość działania. Absorber, który jest obrazem i elementem dekoracyjnym. Zaprojektowane przez nas panele dekoracyjne mają za zadanie poprawę akustyki Twojego pomieszczenia. Zbudowane starannie z dbałością o każdy szczegół zadowolą najbardziej wymagającego Klienta.

panele akustyczne dekoracyjne
Panele akustyczne - bezpieczne zakupy on-line

Bezpieczne zakupy

Panele akustyczne - szybka realizacja zamówień

Szybkie realizacje

Panele akustyczne - natychmiastowa wysyłka

Natychmiastowa wysyłka

Lepszy dźwięk i atrakcyjny design

Panele dekoracyjne to niezwykłe połączenie właściwości akustycznych z eleganckim wyglądem. Oferujemy Państwu absorbery akustyczne tworzące spójne grafiki, dzięki czemu zarówno pojedyncze, jak i połączone moduły paneli dekoracyjnych wprowadzą nowy design w Twoim pomieszczeniu. Starannie przygotowane i dopasowane wzory dostosują się do każdego wystroju. Oferowane przez nas panele dekoracyjne oprócz świetnych właściwości akustycznych zadowolą oko najbardziej wymagających klientów.

Wysoka skuteczność dzięki jakości materiałów i precyzji wykonania

Panele dekoracyjne charakteryzują się wysokim współczynnikiem pochłaniania dźwięku, dzięki czemu nawet niewielka ich ilość jest w stanie poprawić akustykę naszego pomieszczenia. Oprócz wykończenia paneli akustycznych tkaniną premium, dekoracyjne panele posiadają front z naturalnego drewna z eleganckimi wzorami precyzyjnie wykonanymi techniką laserową. Sklejka najwyższej jakości docięta w procesie obróbki laserowej pod odpowiedni wymiar oraz kształt wzoru, jest bejcowana na wybrany przez Klienta kolor oraz zabezpieczona lakierem bezbarwnym, bezwonnym oraz bezpiecznym dla dzieci. Rdzeń, podobnie jak w panelach akustycznych premium stanowi dźwiękochłonna wełna mineralna Isover PT80.

Akustyka i wygląd dopasowane do Twojego wnętrza

Dekoracyjny panel może zostać również użyty w miejscach użyteczności publicznej, ze względu na zabezpieczenie frontu lakierem trudno zapalnym. W ofercie paneli dekoracyjnych znajdziemy kilka wzorów oraz modułów, które tworzą wzory. Na potrzeby Klienta oferta została przygotowana tak, by każdy znalazł odpowiedni wzór do swojego wystroju, oraz miał możliwość dobrania kolorów tkanin i frontów, które spójnie tworzą przyjemne dla oka i ucha dopełnienie naszych wnętrz.

Skuteczne i stylowo

  • domowe wnętrza

  • miejsca "chill outu"

  • w biurze
  • studia nagrań

  • pokoje odsłuchowe