Kupiliście wymarzone mieszkanie, czas na remont, malowanie, wybór mebli i dodatków. Nareszcie po kilku tygodniach urządzania siadacie na nowej kanapie, w nowym salonie i odpalacie sprzęt, żeby posłuchać ulubionej muzyki i okazuje się, że nie brzmi ona dobrze. Może coś jest nie tak ze sprzętem, ale on nie był tani i wszyscy go zachwalali. Okazuje się również, że rozmawiając, w salonie jest duże echo. Znajome? Jednak o czymś zapomnieliście, o akustyce, ale kto w ogóle pamięta lub myśli podczas urządzania mieszkania, że może wystąpić taki problem.

Z perspektywy kilku lat, przez które budujemy panele akustyczne, rozwiązywaliśmy setki takich problemów. Wiemy doskonale, że na etapie projektowania wnętrza tylko kilka procent ludzi pomyśli o akustyce. Nie mówimy tutaj o adaptacji akustycznej, często taka jest niemożliwa w mieszkaniu, gdzie nie mamy możliwości wydzielenia osobnego pokoju audio.

Dekoracyjne panele akustyczne idealnie dopasowują się do wnętrz

Panele akustyczne dekoracyjne możemy potraktować w skali urządzania mieszkania jako dodatek. Wiem, że łatwo się mówi. Trudniej znaleźć kompromis między zdaniem żony, a mniejszym pogłosem. Jednak dekoracyjne panele akustyczne to nie tylko rozwiązanie akustyczne.

Wnętrza mamy różne – klasyczne, nowoczesne, loftowe, boho, skandynawskie – każde jest inne. Standardowe panele pochłaniające mogą w takich wnętrzach być odbierane pod względem wizualnym jako toporne, jednak z perspektywy skuteczności są jednym z najlepszych rozwiązań. Alternatywą łączącą design i skuteczność są dekoracyjne panele akustyczne. Został zaprojektowany z myślą o poprawie akustyki, jak również o design. Jakość połączenia materiałów, z których jest, wykonany pozwala, dopasować go do wielu wnętrz. Tych już gotowych oraz, tych dopiero powstających. Paleta kolorów tkanin to kilkadziesiąt odcieni do wyboru. Dodatkowo front wykonany z naturalnego drewna. Bejcowany oraz zabezpieczany lakierem bezbarwnym bezpiecznym dla dzieci i trudno zapalnym. Całość tworzy ozdobny panel akustyczny. Wnętrze paneli akustycznych to mineralna wełna akustyczna, przebadana akustycznie i posiadająca niezbędne certyfikaty

Dekoracyjne panele akustyczne to rozwiązanie , które pozwoli zachować poprawność odsłuchu w Twoim pokoju, skróci pogłos, rozszerzy scenę stereo i na pewno wpłynie na wygląd Twojego salonu.

W ofercie posiadamy parę wzorów paneli akustycznych dekoracyjnych, jest to las, drzewo i monstera. Z biegiem czasu na pewno będziemy poszerzać swoją ofertę.

Jeżeli nie wiesz jakie zastosować w swoim domu napisz do nas. Budujemy panele nie tylko w standardowych rozmiarach.